Burza / bleší trh ve Stráži pod Ralskem 2016

Verze pro tisk |

Hledáte občasné víkendové zpestření? Pokud máte čas, potřebujete se protáhnout a vidět to, co v klasickém obchodě neuvidíte, navštivte Burzu / bleší trh ve Stráži pod Ralskem!

Již 19.03.2016 se na vás těší pořadatelé a přátelé této akce, jež se koná druhým rokem a má kladné ohlasy mezi jejími návštěvníky. Těm, kteří u nás ještě nebyli, sdělujeme, že burza se koná každou třetí sobotu v měsíci od března do listopadu, více informací naleznete zde.

A na co se můžete těšit? Pořídíte zde věci, které sice nezáří novotou, zato mají svůj příběh a historii. Ožívá zde svět půd, zapomenutých místností, sklepů a ruční tvořivosti. To, co nakoupíte na bleším trhu, nenajdete v žádném supermarketu a o ceně můžete smlouvat!

Dále vám nabízíme možnost prodat zde své věci, které již neupotřebíte a je vám líto je vyhodit. Prodat se dá opravdu vše. :) Za malý poplatek si rezervujte prodejní místo, nebo rovnou přijeďte v sobotu do 8:00 hodin! Že jste nikdy nic neprodávali? Nevadí, nebudete sami. Spousta těch, kteří nás navštívili, si tuto činnost vyzkoušeli poprvé! Prodej na trhu tohoto typu má i své výhody - na prodej použitých předmětů jakožto soukromá osoba nemusíte mít koncesi, nemusíte vést účetnictví a ani platit z jednorázového prodeje daně (je-li částka nižší než 20.000 Kč).

Nechť nám počasí přeje a je zde opět přátelská atmosféra! 

alt
alt
alt
alt
Nahoru