Rozšíření úředních hodin na registru vozidel

Verze pro tisk |

Městský úřad Česká Lípa opět rozšiřuje úřední hodiny. Tentokrát však na odboru dopravy, úseku registru vozidel, a to o každý pátek od 8:00 do 13:30 hodin. „K rozšíření úředních hodin úseku registru vozidel jsme přistoupili především kvůli dvoutýdennímu výpadku Centrálního registru vozidel.

Chceme především vyjít vstříc občanům, kteří tak budou moci využít služby našeho úřadu i v pátek, a to až do konce září 2012,“ vysvětluje tajemník úřadu Ing. J. Hladonik.

V plánované odstávce od 2. do 5. července 2012 nebylo z technických důvodů možné provádět na odboru dopravy MěÚ Česká Lípa registraci vozidel. Přerušení provozu na pracovišti registru souviselo s celostátním přechodem na nový centrální registr vozidel. K neplánovanému výpadku databáze pak došlo v pondělí 9. července 2012, kdy byla ministerstvem dopravy spuštěna nová aplikace Centrálního registru vozidel. Během několika minut však došlo k výpadku databázového serveru a zprovoznit s drobnými nedostatky se jej podařilo až v těchto dnech.

Úřední hodiny na úseku registru vozidel:

pondělí, středa:           8:00 – 17:00

úterý, čtvrtek:              8:00 – 14:30

pátek:                          8:00 – 13:30 (od 20. července do 30. září 2012)

           

 

Kateřina Urbanová

tisková mluvčí MěÚ Česká Lípa

Nahoru