Českolipská teplárenská slaví 20 let

Verze pro tisk |

Společnost ČLT je spolehlivým dodavatelem tepla a teplé vody již 20 let. Dodávkami zásobuje v České Lípě přes devět tisíc domácností, které mohou nyní soutěžit o teplo za rok 2015 zdarma. Soutěž probíhá od 4. do 25. května 2016.

Všechny domácnosti najdou tento týden ve svých poštovních schránkách k soutěži informační leták.

„Pro účast v soutěži stačí domácnost zaregistrovat na našich webových stránkách a zodpovědět soutěžní otázku. Celkovou hodnotu výher odhadujeme na minimálně 40 tisíc korun, protože se hraje o teplo zdarma za celý rok 2015 a další slevy na teplo ve výši 50 či 25 procent,“ upřesnila předsedkyně představenstva ČLT Jitka Holčáková.

Každá domácnost se může soutěže zúčastnit pouze jednou a za každou domácnost se může do soutěže přihlásit pouze jedna osoba. „Výherci hlavní ceny poté zaplatíme celou roční spotřebu tepla a teplé vody, dalším výhercům příslušnou část roční spotřeby jejich domácnosti, vše na základě doloženého vyúčtování,“ doplnila Jitka Holčáková.

ČLT všem zákazníkům nadále garantuje bezstarostnou a bezrizikovou kompletní službu. Kromě tepla nabízí v ceně také nepřetržitý monitoring provozu jednotlivých částí sítě centrálního zásobování, havarijní pohotovost nonstop, celoroční správu a údržbu technologických zařízení a poradenství týkající se spotřeby a vyúčtování.

Výhry soutěže TEPLO ZDARMA:

1. CENA: Teplo za rok 2015 ZDARMA
2. CENA: 50% sleva na teplo za rok 2015
3. CENA: 25% sleva na teplo za rok 2015

alt
alt
Nahoru