Absolventský ples Gymnázia ČL zahajuje předprodej

Verze pro tisk |

Gymnázium Česká Lípa se po deseti letech opět dočká srazu bývalých studentů a profesorů. Absolventský ples se koná v sobotu 16. dubna v 19:30 v tradičním prostředí hotelu Merkur. 247 vstupenek je od nynějška v prodeji.

Vstupenky na ples je možné zakoupit pouze v Klášterní ulici v České Lípě v kanceláři MHF Lípa Musica, a to ve všední dny mezi 8:00 až 16:00. Kontaktní osobou pro prodej vstupenek je bývalá studentka gymnázia a produkční festivalu Kristýna Brožová (kristyna.brozova@lipamusica.cz, 608 917 973). Cena jedné vstupenky je 200 Kč. Platit lze pouze v hotovosti, platba kartou není možná.

Vstupenky jsou číslované konkrétním místem na sezení, proto organizátoři doporučují potenciálním zájemcům o koupi zkontaktovat bývalé spolužáky či profesory a domluvit se na společném nákupu vstupenek.

Celý večer bude k tanci a poslechu hrát kapela Big Balls Band. Organizátoři však plánují program zpestřit i soutěžemi a aktivitami, které se budou tematicky týkat právě Gymnázia Česká Lípa.

Pořadatelem akce je Občanské sdružení rodičů a přátel Gymnázia Česká Lípa a bývalí studenti, kteří si v letošním roce připomínají patnáct, třináct, dvanáct a deset let od maturity. Jmenovitě: Jakub a Květa Menclovi, Ondřej Víteček, Klára Charvátová, Jiří Gottlieber, Jana Kočová a Kristýna Brožová.
 

Nahoru