Česká Lípa přijela s prázdnou

Hned od úvodu utkání se pustila do soupeře nebojácně a již ve 4. minutě se dostával do šance Malich, jemuž ale domácí obrana skórovat nedovolila. Od této chvíle začal otěže zápasu do svých rukou brát Hrádek nad Nisou. Jejich důraz a agresivita dělala českolipským, kteří na takovýto styl zápasu nebyli z nižších soutěží zvyklí, problémy. I přesto se dokázali dostat ve 32. mimutě do šance. Po Březinově rohu se dostal k odraženému míči Kukal a z 20 metrů vypálil bombu, která se otřela o břevno. Pak se ale hra již téměř definitivně přesunula před hostující branku. Ve 39. minutě zúročil tlak Fujáček, ktreý přesnou střelou překonal Svobodu v českolipské brance. 1:0.

I ve druhé půli se hrálo především před hostující brankou. Ve 47. minutě akci Štálíka zneškodnil vynikajícím zákrokem Svoboda. V 50. mimutě se Česká Lípa snažila odpovědět. Kukal centroval a Kacafírek v superšanci přestřelil branku. V 70. mimutě se domácí fanoušci radovali podruhé, agilní Štálik pronikal pokutovým územím a Kadlec jej musel faulovat. Pokutový kop s přehledem domácí proměnili. 2:0. Nakonec se dočkala i Česká Lípa, když Kadlec prostřelil domácího gólmana. 2:1.

Česká Lípa : Hrádek nad Nisou 1:2

Branka ČL: Kadlec

Rozhodčí: Linhart

Diváci: 250

sestava ČL: Svoboda - Podešva, Trégr, Kropáček - Březina, Kacafírek, Kadlec, Malich - Štummer, Kukal

Trenér : Stanislav Kouřil