Cenný bod z Vilémova

Do zápasu se pustili aktivněji domácí fotbalisté. Hýřili pohybem a hlavně v napadání rozehrávky dělali hostům potíže. Ty vyvrcholili chybou Romančina, která měla nakonec i gólovou podobu. Vilémov se tak dostal v 16. minutě do vedení 1:0. Vedením se však nechal ukolébat a otěže zápasu se pomalinku dostávaly do rukou jestřebských. Ze zlepšené hry také vyplynula vyrovnávající branka, kterou vsítil Barvíř. Do konce prvního poločasu měli hosté i nadále více ze hry, ale jelikož se jim nepodařilo proměnit několik slibných šancí, odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Po výměně stran už Jestřebí v tlaku nepokračovalo. Vilémov totiž navázal na dobrou hru z úvodu prvního poločasu, a tak to ve druhé půli vřelo před jestřebskou brankou. V 60. minutě chyboval gólman Halgaš a domácí se dostali do opětovného vedení - 2:1. Vilémov vědom si chyby z první půle teď nepolevil a i nadále to byl on, kdo měl více ze hry. I přes to se ale hosté dočkali vyrovnání. Nejdříve sice Líbal spálil stoprocentní šanci, ale v 80. minutě načechral míč Barvíř a Pilař hlavou vyrovnal. Ve zbylých minutách již dominovaly obrany, a tak se oba soupeři rozešli za stavu 2:2.

Sestava FC Jestřebí - Halgaš - Martinka - Kudělka, Romančin (60. Pekárek), Michlík, Barvíř, Líbal (64.Pilař), Šafránek, Picek - Novák, Kulman (83. Maleček).