10. výročí od povodní

Autor - Mgr. Petra Slámová

Děti demokracie oslavily 17. listopad!

2.12.2019 07:29 | Školy

Oslavy připomínající si události roku 1989 se nevyhnuly ani Partyzánce. Téma „30 let svobody“ rezonovalo celý týden na naší škole.

Partyzánka ve víru oslav

5.11.2018 13:19 | Školy

Zpěv státní hymny, návštěva významných míst, zapálení svíčky spjaté s uctěním památky osobností, které stály u zrodu republiky – nejen takovými způsoby si lidé v České republice připomínali výročí 100 let vzniku Československa.

Spolupráce Partyzánky s Domovem pro seniory

21.6.2018 08:04 | Školy

Členové žákovského parlamentu na ZŠ Partyzánská se tento rok rozhodli podpořit seniory. Spojili jsme se proto s Domovem pro seniory v Dolní Libchavě a domluvili se na společně stráveném dni. Naším cílem bylo zpříjemnit dopoledne babičkám a dědečkům, kteří se potýkají nejen se zdravotním stavem, ale i se samotou.

Výstava Ženy bez hranic na ZŠ Partyzánská

14.2.2018 07:51 | Školy

Definovat si, co vše lze chápat jako násilí (hovořit o podobách násilí), odhalit možné příčiny, které u mužů a žen spustí a posilují sklony k násilí, ale také dozvědět se o tom, jak je možné pomoci. Uvědomit si, že násilí a agresivitu nelze dnes spojovat výhradně a jedině s mužskou částí populace, nebo striktně jen se skupinou dospělých. A existují nějaké osvědčené metody, které člověka ochrání před násilným chováním? Existují mechanismy, jak na násilí reagovat?