V Jablonci se atletům dařilo

Verze pro tisk |

První červnovou sobotu nastoupili atleti ke krajskému přeboru, aby se poprali o tituly krajských přeborníků pro rok 2018. Na start se postavila i skupina atletů AC Česká Lípa. Naši závodníci dali najevo, že se nepřijeli jen zúčastnit, a výsledkem bylo třináct medailí.

Nejúspěšnějším členem výpravy byla Veronika Süssnerová, která vybojovala zlato v oštěpu (41,82 m) a disku (43,50 m) a ještě přidala bronz v kouli (11,25 m). Zlato v kouli (12,27 m) a bronz v kladivu vybojoval Jan Effler, dvě stříbra v těchto disciplínách pobral Miroslav Špaček. O stříbro v kouli (11,90 m) a v disku se postarala Michaela Trčová. V běhu na 5000 m obsadil druhé místo Filip Švácha a třetí Vít Nováček, druhé místo v běhu na 400 m překážek přidal i Radek Bekr a o bronz v běhu na 800 m se postarala Viktorie Pazeltová.
 


PŘEBOR LIBERECKÉHO KRAJSKÉHO ATLETICKÉHO SVAZU MUŽŮ A ŽEN
Jablonec nad Nisou (2. 6. 2018)

100 M - MUŽI (Rozběh)
4      Radek Bekr      97     AC Česká Lípa      11.69

100 M - MUŽI (Finále)
FINÁLE B
Radek Bekr      97      AC Česká Lípa       DQ

100 M - ŽENY
FINÁLE A
5      Markéta Málková      94      AC      Česká Lípa     12.83

FINÁLE B
4     Kateřina Klímová      01       AC Česká Lípa       13.44

100 M - ŽENY (Rozběh)
ROZBĚH 01
4      Markéta Málková      94       AC Česká Lípa      12.96

ROZBĚH 02
5      Kateřina Klímová      01      AC Česká Lípa      13.54

ROZBĚH 03
3      Viktorie Patzeltová      03      AC Česká Lípa     14.35

200 M - ŽENY (Běh)
BĚH 01
6      Markéta Málková      94       AC Česká Lípa     26.20

800 M - ŽENY (Finále)
3      Viktorie Patzeltová      03       AC Česká Lípa     3:06.10

5000 M - MUŽI (Finále)
2      Filip Švácha      95      AC Česká Lípa      18:00.27
3      Vít Nováček      00      AC Česká Lípa      18:28.90

400 M PŘEKÁŽEK - MUŽI (Finále)
2      Radek Bekr       97      AC Česká Lípa       61.09

4 X 100 M - ŽENY
Málková, Klímová, Süssnerová, Širlová      AC Česká Lípa      DNF

SKOK DALEKÝ - ŽENY (Finále)
9      Kateřina Klímová       AC Česká Lípa       01 4.61 +1.9 m/s

VRH KOULÍ 4KG - ŽENY (Finále)
2       Michaela Trčová       AC Česká Lípa      01    11.90
3       Veronika Süssnerová AC Česká Lípa    94    11.25

VRH KOULÍ 7,26KG - MUŽI (Finále)
1      Jan Effler      AC Česká Lípa       00      12.27
2      Miroslav Špaček        AC Česká Lípa      94     11.98
5      Radek Bekr               AC Česká Lípa      97     09.95

HOD DISKEM 1KG - ŽENY (Finále)
1      Veronika Süssnerová       AC Česká Lípa      94    43.50
2       Michaela Trčová             AC Česká Lípa       01    28.77
7       Dominika Širlová            AC Česká Lípa       02    23.02

HOD DISKEM 2KG - MUŽI (Finále)
5       Miroslav Špaček      AC Česká Lípa      94      30.76
6      Jan Effler                  AC Česká Lípa      00      25.56

HOD KLADIVEM 7,26KG - MUŽI (Finále)
2       Jan Effler      AC Česká Lípa      00     26.19
3       Miroslav Špaček      AC Česká Lípa      94     23.27

HOD OŠTĚPEM 600G - ŽENY (Finále)
1       Veronika Süssnerová       AC Česká Lípa      94     41.82
5       Dominika Širlová              AC Česká Lípa      02     31.00
  

Nahoru