Turné dvou latěk, závody ve skoku vysokém

Verze pro tisk |

V sobotu 8. ledna se v tělocvičně českolipského gymnázia konal čtvrtý závod Českolipského Supermana, Českolipský Kvakoš což je závod ve skoku vysokém. Pořadatelem bylo Gymnázium Česká Lípa a AC Česká Lípa.

V kategorii potěr zvítězila Jana Bartáková a Jakub Silný, v nejmladším žactvu Sára Vančurová a Daniel Rábl, v mladším žactvu Ivana Reicheiltová a Lukáš Vančura, v kategorii staršího žactva Sára Lea Exnerová a Patrik Stupka, mezi ženami zvítězila s výkonem 150 cm Kamila Ajšmanová a mezi muži Jakub Holoubek výkonem 175 cm. Ceny věnované Athletickým clubem Česká Lípa a poslancem Petrem Skokanem předal za AC Česká Lípa JUDr. Jan Riedl. Poslední kolo Českolipského Supermana se koná v sobotu 15. Ledna na gymnáziu v České Lípě a více informací naleznete, stejně jako celé výsledky Českolipského Supermanana internetových stránkách  superman.jecool.net.

V neděli 9.1. 2011 se opět závodilo ve skoku vysokém, tentokrát v Jablonném v Podještědí. Soutěž Jablonská laťka uspořádal SK ZŠ Jablonné v Podještědí v čele s Petrem Kopřivou.  Kategorii nejmladších chlapců vyhrál Dan Rábl AC Č.Lípa, nejmladší žákyně domácí Natálie Kopecká , Kategorii mladších žáků Tomáš Štechmüller Jablonné,mladší žákyně  Ivana Reicheltová Č. Lípa, starší žactvo Petr Šimon a Tereza Rejzková, dorost Zuzana Hotovcová a Jaroslav Šimon, nejlepším Juniorem se stal Jakub Holoubek a mužem Vojtěch ježek, všichni Jablonné v Pj. V ženách zvítězila Kamila Ajšmanová. Na závěr pohodového dopoledne byli vyhlášeni vítězové výškařského dvojboje (Českolipský Kvakoš a Jablonská laťka) Kamila Ajšmanová (součet výkonů 300cm) a Jakub Holoubek (součet výkonů 355cm), oba z AC Česká Lípa. Kompletní výsledky jsou na stránkách  accl.jecool.net.

Nahoru